16 Eylül 2013 #2013277

Hepsiburada Sipariş Verdiğim Ürünü Sepetim'den Çıkardı!

Bu sabah kitap siparişi vermek üzere Hepsiburada.com'a giriş yaptım. Satın alma işlemi esnasında "Ansiklopedik ülkeler ve dünya atlası" isimli setin indirimde olduğu teklifi geldi, bende işlemi onaylayarak söz konusu kitabı "Sepetim"e ekledim.


Ödeme işlemini gerçekleştirmek isterken hata mesajları aldım. Bunun üzerine aradığım müşteri temsilcisi sistemsel bir hata olduğunu ve 1 gün sonra tekrar denemem gerektiğini ifade etti.


Tekrar denemek için siteye giriş yaptığımda bana teklif edilen ürünün temin edilemediği gerekçesi ile "Sepetim"den çıkarıldığı uyarısı ile karşılaştım. Görüştüğüm müşteri temsilcisi konu ile ilgili yapacak hiçbir şeylerinin olmadığını ifade etti. Hepsiburada.com'dan dönüş bekliyorum.

Gökmen 82 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Gökmen F, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön