18 Eylül 2013 #2017858

Hepsiburada Sipariş Tedarik Sürecinde Bekliyor veya İptal Ediliyor!

34895549 nolu siparişim 25 ağustos 2013 tarihinde verdim bir adet ürün ( tavşan makas) hala teslim edilmedi. Ayrıca bu siparişteki play doh marka oyun hamuru temin edilemediği için iptal edilmiş (ücreti peşin kesilmişti)


67142**9 nolu siparişimde bulunan özgül kanvas saat tablo 15 günün üzerinde bekletildi ve sonra ürün tedarik edilemedi diye parası iade edildi. 34524963 nolu siparişimdeki nuk biberon emziği tedarik edilemedi diye bir süre bekletildikten sonra iptal edildi.


Hepsiburada.com artık mesajlarıma cevap vermiyor. Yukarıda ki ürünlerin parasını peşin alarak siparişlerden bir kısmının parasını peşin alarak bir kısmını bir süre bekletip iade ediyor.

Ferda 159 Okunma

Cevaplar

  • Ferda'nın Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    Hepsiburada mesaj ileti şikayet ve diğer sorunlara yaklaşım olarak yetersiz veya müşteri kapasitesi büyüdüğü için hizmet vermekte zorlanıyor. SIKAYETVAR.COM olmasa cevap verecekleri yok son üç sorunumu sizin aracılığınız ile çözdüm Şikayetvar a çok teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Hülya K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Hülya K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön