20 Ekim 2016 #6739882

Hepsiburada Sipariş İptal Edemiyorum

19.10.2016'da 4 adet ürünü iki siparişte girdim. Birkaç saat sonra internet sitesinden iki siparişimi de iptal ettim. Siparişlerden birindeki bir ürün iptal edilmedi. Hem çağrı merkezi hem de canlı yardım ürün paketleme aşamasında olduğu için iptal edemeyeceğini söyledi. 31.10.2016'da kargolanacak şeklinde detayı olan bir ürünü paketlemeye nasıl alabilirsiniz? Siparişimin derhal iptalini talep ediyorum. Sipariş no:9319***.

Emre 111 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Kasım 2016

    İptal ettiğim halde adresime kargo edilen ürün tarafımdan teslim alınmamıştır. Kredi kartı hesap özetimde de benden kesildiği görülmektedir. Acilen düzeltilmesini istiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Emre T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PDV-555-69794 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön