19 Ekim 2016 #6729694

Hepsiburada.com Sıfır Diye Kullanılmış Bozuk Bir Telefon Sattı

Hepsiburada.com aracılığı ile aldığım, sıfır diye satılan telefon arızalı çıktığı gibi, ürün garantisiz, servis kayıtlı ve yeni bir faturayla bana gönderilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise telefon kurulumu olduğu için iade alamayacaklarını belirttiler. Takdir edersiniz ki telefonun bozuk ya da arızalı olup olmadığı kurulum yapılmadan belli olmamaktadır. Beni servise yönlendirdiler ve bu bilgiler servis tarafından bana ulaştı.


Müşteri hizmetlerini aramama rağmen ilgilenmediler. Hepsiburada.com'u biz güvenilir bir site olarak biliyorduk ve yıllardırda müşterisiyim. Bu olay tarafıma bir ders oldu. Kısacası kandırıldığımı düşünüyorum. Bir daha asla Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım gibi, çevremde bulunan herkese bu rezaleti anlatıyorum. Tüm yasal haklarımıda sonuna kadar kullanacağım.

Kemal 90 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Kemal İ. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XVC-413-51974 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön