11 Mayıs 2013 #1791690

Hepsiburada Sıfır Diye Aldığım Telefon Kullanılmış Çıktı!

18 Martta aldığım telefon, bir anda kapandı ve açılmadı. Ürünü Teleservice'e götürdüm. Ürünü IMEI numarasından sorguladıklarında garantisinin 25 Martta bittiği söylendi!


Personelden cihazın garantisinin bittiğini bana belgelemesini bu belge ile kullanılmış telefonun bana satıldığını ispatlayıp iade edeceğimi söyledim. Bunun üzerine personel tamam dedi fakat diğer personeller bu teklifime yanaşmadılar ve ürünün garantisinin olduğunu söylediler.


Forum sitelerinde yazılanlara göre, yurtdışında iade olan cihazlar arızalı cihazlar sıfırlanıp Türkiye'ye gönderiliyordu. Ben bunu öğrenmek adına mesaj attım ve ürün sıfır dendi. Görüldüğü üzere ürün kullanılmış. Bu konuda tatmin edici bir açıklama bekliyorum.

Engin 271 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Engin Uğur Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön