27 Mart 2013 #1709334

Hepsiburada Sıfır Diye 2. El Cihaz Gönderdi!

24.12 tarihinde gelen Piranha marka navigasyon cihazı aldım ancak gelen ürün kullanılmış çıktı. Cihazın yüzü çizilmiş arkasındaki etiketler yıpranmış bir haldeydi. Ürünü değişmesi için 2 defa gönderdim ancak aynı ürün servise gönderilip sorun olmadığı gerekçesiyle geri gönderildi. Değiştiremeyeceğimi anlayınca iade etmek üzere iki defa tekrar gönderdim ancak tekrar servise gönderilip sorun olmadığı gerekçesiyle geri geldi.


Cihaz 18.9.2012 tarihinde Teknosa'dan alınmış ve garantisi doldurulmuş. Ben cihazı arızalı olduğu için değil kullanılmış ikinci el bir ürün olduğu için iade etmek istiyorum. Lütfen aynı ürünü geri bana göndermeyin. Bu ürünü iade etmek istiyorum. Bu ürünü iade etmek istiyorum.

Melih 85 Okunma

Cevaplar

  • Melih08 Nisan 2013

    Hepsiburada.com'dan bana ulaştılar ve gerekli iade işlemleri yapıldı. Uzun süre ulaşmış olmama rağmen olumlu sonuçlanması nedeniyle ilgili herkese teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Melih D. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Melih D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön