23 Ocak 2014 #2252543

Hepsiburada.com Serviste 20 Günü Geçen Ürünü İade Almak

Konu sipariş numarası ile aldığım ürün çalışmadığı için Hepsiburada.com'a göndermek istedim ve ürünü kendim servise göndermem gerektiği hususunda bilgi aldım. Bunun üzerine 19.12.13 te ürünü yetkili servisi olan Trium' e gönderdim. Ürün halen Serviste ve aramasam hiç geri dönüş yapılmayacak. 20 iş günü servis süresini doldurduğu için ürünü iade etmek istediğimi HB'a söylediğimde bana yetkili servisten ürün iade veya değişim raporu istediklerini bunun benim göndermem gerektiğini bildirdiler.


Ürünü satıyorsanız sorun olduğunda da müşteriyi yalnız bırakmayacaksınız. Ben neden Teknik servisin peşinden koşuyorum? HB'dan ürünün arkasında durup iadesini ivedilikle yapmasını istiyorum.

Volkan 82 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Volkan Ü, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZEI-670-47734 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön