23 Ocak 2014 #2252467

Hepsiburada Servis ve Bakım Sorunu

Hepsiburada.com'dan aldığım Evoped tablet servise 3 defa gitmesine rağmen her geldiğinde farklı sorunlar ile geri gelmiştir. En son geldiğinde ise tablet hiç açılmamakta ve şarj olmamaktadır. Ekran sorunu ile gönderdiğim tablet internete bağlanamama modem görmeme ve enson tablet açılmama sorunu ile tarafıma gönderilmiştir. Hepsiburada.com ürünü sattıktan sonraki yaklaşımından şikayetçiyim.


Her seferinde ürünü tekrar gönderin diyor fakat geldiğinde zaten dahada arızalı olduğunu belirtmeme rağmen 20 iş günü devamlı 2 aydır bekliyorum. Böyle giderse 2 yıllık garanti süresi böylece bitmiş olacak.

Kadir 53 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Kadir T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SOQ-965-16680 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön