03 Nisan
Yorum Yap
#10302322

Hepsiburada Servis Raporu Olan Cihazı İade Almıyor

Hepsiburada sip. No. 79341628Viewsonic PLed w800 model cihazı 30 Mart 2018 tarihinde sipariş verdim. Cihaz bana 31 Mart 2018 tarihinde satıcı firma tarafından HepsiExpress ile hızlı bir şekilde teslim edildi.


Cihazın teslimi sırasında hem ürünün hem de dışındaki 2. kolinin en ufak bir hasarı yoktu ve cihazın kutusundaki güvenlik bandı da daha önce açılmamıştı.


Kutularında herhangi bir taşıma hasarı bulunmadığından dolayı ürünü teslim aldık. Ürünün kutusunu açtığımda içinde bir dağınıklık yoktu. Fakat cihazı paketten çıkardığımda lensin alt kısmının kırık olduğunu fark ettim ve durumu Hepsiburada.com'a da bildirdim.


KVK servisinden cihazın fabrikasyon kusuru olduğuna dair raporum ektedir. İade talebim reddedilmiştir diye mail aldım. Benden 2873 lirayı çöpe atmamı bekliyorlar sanırım.

Cihan 312 Okunma

Cevaplar

  • Cihan06 Nisan

    Farklı tarihlerde sorduğum soruya Hepsiburada yetkililerinin verdiği farklı cevaplar. Tamamen baştan savmaya yönelik, müşteri ile alay edercesine cevaplar veriyorsunuz.

  • Cihan06 Nisan

    Kopyala yapıştır cevaplar verip, şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmıştır demekten başka çözüm öneriniz yok maalesef. Şunu gördüm ki ne satıcı, ne ithalatçı ne de servis. Kimse malının arkasında durmuyor. Bundan sonra bir ürün alırken mutlaka fiziksel bir mağazadan görerek kontrol ederek satın alacağım. Tabi önce siz bu cihazın yenisini ya da ücretini geri verdikten sonra.

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Nisan

    Değerli müşterimiz, Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Müşteri Hizmetleri sisteminde NWX-661-84265 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler