29 Ağustos 2013 #1982108

Hepsiburada.com Servis Hizmeti Çok Yetersiz!

Hepsiburada. com'dan sipariş etmiş olduğum İnca Cassa tablet bilgisayarım aynı ay içerisinde iki sefer aynı arızayı vermesi sebebi ile iade edilmek üzere ilgili firmaya gönderdim. Ancak ürün her iki arızada da tamir edilerek bana geri gönderildi. Tamir edilerek tarafıma geri gönderilmesini ve iade alınmama hususunu geçtim.


Ancak yetkili serviste tamir edilerek gönderilen tabletin vida kısımlarını 2 hafta süre ile ellerinde olmasına rağmen arkadaşlar resimde görüldüğü gibi paslı bir vida takarak göndermişler. Bu kadar kötü bir hizmet ve servis anlayışından dolayı hem Hepsiburada. com'u hemde İnca Tablet yetkili servisini kınıyorum.

Muharrem 78 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Muharrem C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön