17 Mayıs 2013 #1801956

Hepsiburada Server Hatası!

30 nisan 2013 saat 23.59 da süresi bitecek hediye çekimi kullanmak üzere son gün 23:30 gibi alışverişimi tamamlamaya çabaladım, fakat hep server hatası verdi. 11:50 gibi hediye çekimi sepetime uygulayabildim. Hediye çekini uygula butonuna bastım ve hediye çekinin uygulandığını gördüm. Ama sistemin hata üstüne hata vermesi (Time ...error) yüzünden sepetteki ürünü satın alma aşamasına bir türlü geçemedim. Ama saat 12:00 yi geçince ne hikmetse sistem açıldı ve çek kayboldu.


Hepsiburada şikayetimle ilgilendiğini söylüyor ama günler geçmesine rağmen ilgilenen biri olmadı. Birilerinin ilgilendiğine inanmıyorum bu yüzden çekim tarafı iade edilmediği takdirde "Acilen" Tüketici Haklarına gidiyorum.

Selim 41 Okunma

Cevaplar

 • Selim19 Haziran 2013

  Kalite diye bir birim yok. Varsa yoksa satın alma ve pazarlama. Arada kalite diye bir birim yok adamlarda.

 • Selim05 Haziran 2013

  Sorunum çözülmedi. Artık çözülmesi de umurumda değil. Müşteri hizmetleri çok kötü çalışıyor. Para iadesi istiyorum. Çekleriniz sizin olsun. Hepsiburadanın hediye kampanyalarına bulaşmayın, iade yaparsanız yanarsınız.

 • Selim03 Haziran 2013

  Hepsiburada bana 27.05.2013 son kullanma tarihli yeni bir çek verdi. Son kullanma saati 8:00 mış çekin. Bunu sadece hepsiburada bildiği için çekimi saat 8:00 dan sonra kullanmak için oturduğumda baktım ki çek geçersiz. Konuyu telefonla bildirdim ama bir hafta geçmesine rağmen daha geri dönüş yapılmadı.

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın Selim S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Selim S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Selim17 Mayıs 2013

  10.04.2013 tarihinde yaptığım 513 TL'lik alışveriş sonucu 100 TL hediye çeki kazanmam gerekiyordu. Ürünlerden biri bana ulaşmadan kargo şubesi tarafından Hepsiburada'ya iade edilmiş . Sonuç olarak 45 TL iade çeki tanımlandı. Benim iade talebim olmadığı için ürünün tekrar gönderilmesini ilettim. 2 haftadır hiçbir Allah'ın kulu konuyla ilgilenmedi ve sonunda Hepsiburada.com bana. sanki 200 TL lik alışveriş yapmışım gibi 30 TL hediye çeki verdi. Ben hediye çeki alacağım ümidiyle boşa 500 TL harcadım. Ayrıca şunu anlıyorum ki eğer hediye çeki kampanyasına katılırsanız, arızalı veya defolu ne olursa olsun kesinlikle "Ürün iadesi" yapmayın yoksa hediye çekiniz yanar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön