19 Ekim 2016 #6729385

Hepsiburada Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

16.12.2014 tarihinde Hepsiburada.com'dan aldığım LG G3 telefonumun kutusundan özel anlaşmalı servisin ünvanı ve iletişim bilgileri çıktı. Yani cihazın arıza yapması durumunda bu servise gönderilmesi gerekiyor. Aynı arızadan üçüncü defa bu servise gönderdiğim telefonum yasal süre olan 20 iş günü dolmasına rağmen bana ulaşmadı. Servisi aradığımda "biz cihazı tamir edip kargoya verdik değişim yapamayız mahkemeye verin" dediler. Durumu Hepsiburada'ya ilettiğimde önce inkara çalıştılar, sonrada yazılı olarak "biz servis sürecine müdahale edemiyoruz servisle görüşün"diyerek işin içinden çıktılar.

Ümit 77 Okunma

Cevaplar

 • Ümit18 Kasım 2016

  Hepsiburada dan aldığım cep telefonumun kutusu içinden anlaşmalı oldukları servisin iletişim bilgilerinin yazdığı bir kağıt çıktı. Telefonum arıza yaptığında bu servise cihazımı gönderdim. Telefon geri geldiğinde arızanın devam ettiğini görünce tekrar gönderdim. İkinci gidişinde servis beni oyaladığı için Hepsiburada ya şikayet de bulundum. "servis sürecine müdahale edemiyoruz,20 iş günü dolduğunda bize bilgi verin yardımcı olalım" dediler. Telefonum tekrar servisten gelip arızanın devam ettiğini görünce üçüncü defa gönderdim. Üçüncü gidişinde yasal süre olan 20 iş günü doldu. Servis den değişim talep ettim."Biz değişim yapamayız mahkemeye verin"dediler. Bunun üzerine Hepsiburada ya durumu anlattım. Ancak Hepsiburada kendine yakışır şekilde bir cevap vererek"yapabileceğimiz bir işlem yok,keşke önce bize gönderseydiniz" diyerek kıvırdı.Hepsiburada pişmanlıktır diyorsak boşuna değil.

 • Ümit24 Ekim 2016

  Cevap verilmedi, yalan söylüyorsunuz? Sikayetvar.com sende bu üçkağıtçılara uyma. Standart metni şikayetin altına yapıştırınca cevap vermişmi oluyorlar.

 • Ümit20 Ekim 2016

  Beni aradınız. "Servise bizim üzerimizden gönderseydiniz sorun olmazdı"diyerek minicik beyninizle beni salak yerine koydunuz. Kutunun içinden arıza durumunda cihazı bize gönderin diye bir ikaz çıkmadı. Zaten anlaşmalı servisin iletişim bilgilerini kutunun içine koyarak kendiniz bizzat müşteriyi servise yönlendiriyorsunuz. Anlaştığınız servisin yediği haltı üstlenmemek için zeki taklidi yapmanıza gerek yok.

 • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Ümit Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NFB-395-83136 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön