23 Ağustos 2013 #1972998

Hepsiburada Satışını Yaptıkları Ürünü Temin Edemiyorlar!

02. 08. 2013'te Hepsiburada. com'dan 1 adet Birkenstock Gizeh Bırko-Flor Weıb Lack 543761 Beyaz" satın aldım. Tahmini kargoya veriliş tarihi olarak 05. 08. 2013 yazdılar. Geçen süre içerisinde yazışmalarımız oldu. Bana sürekli yerine başka bir ürün vermeyi ya da siparişin bu kalemini iptal etmeyi önerdiler.


Oysa stoğu olmayan ürüne "Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde haber ver. " veya "şu kadar adet kaldı" gibisinden ibareler yazabiliyorlar. Kaldı ki yazışmalarda belirttikleri gibi bu ürün zaten stoklu aldıkları bir ürünmüş. Dolayısıyla satışı yapılan bir ürünü "tedarik edemedik" demeleri manidardır. Hepsiburada.com'a hiç yakışmamaktadır. Satıcının keyfiyeti yüzünden müşteri mağdur olmuştur.

Can 66 Okunma

Cevaplar

  • Can27 Ağustos 2013

    Ne burada ne de hepsiburada.com daki yazışmalarda en ufak bir gelişme yok. Hatta hepsiburada.com daki yazışmada hala olumsuz konuşup caydırmaya çalışıyorlar. satışını yaptığı stoklu ürünün tedarik problemi olması gülünç. Hepsiburada.com ürün satıyor, parasını alıyor, şu tarihte muhtemelen kargolanmış olur diyor. sonra ne oluyorsa işler değişiyor. bu kadar güncel ve her yerde bangır bangır satılan bir ürünü tedarik edemiyorsa, bıraksın bu işi, kapatsın o dükkanı. böyle keyfe keder satış olmaz.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Can D, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön