02 Mayıs 2013 #1775034

Hepsiburada.com Satış Sonrası Hizmet!

Verdiğim ayakkabılık siparişi üretici firma tarafından ertesi gün gönderildi fakat kargo şirketi ürünü 5 günde teslim edemedi. Defalarca aramama rağmen olumlu bir yanıt verilmedi. Bu gerekçeyle siparişimi iptal ettirmek istedim fakat Hepsiburada.com bunu engelledi. Sorunun kargo şirketiyle benim aramda olduğunu söyledi.


Ama benim görüşüm kargo şirketinin tek muhatabının ben olmadığım ve hepsiburada.com'un da muhatap olması gerektiği ve kurumsal kimliğini kullanarak kargo şirketiyle görüşmesi gerektiği. Ama bunu yapmak yerine benim siparişi iptal etmek için kullanmamı söyledikleri sipariş iptal/iade formuna girişimi engelledi. Ürün kargodayken iptal olmazmış.Ya kargo hiç gelmezse ne olacak.

Kürşat 29 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat03 Mayıs 2013

    Bu otomatik mesajdan daha fazlasını yapabilirdiniz mesela bir telefon edip özür dilemekle işe başlayabilirsiniz. 81347178 siparişimin parasını iade istiyrum. Bana başka yol bırakmadınız yasal rüreci başlatacağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Kürşat K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön