04 Mart 2015
Yorum Yap
#3089685

Hepsiburada Satın Aldığım Ürünü Teslim Edemiyorlar!

Üyesi ve müşterisi olduğum "Hepsiburada" dan 20.02.2015 tarihinde 30 TL hediye çekimi de kullanarak bir arkadaşıma hediye etmek üzere bir saat satın aldım. 24.02.2015 te vaat ettikleri tarihte kargoya veremediklerini, biraz bekleyeceğimi ve bu yüzden özür dilediklerini belirten bir mail attılar.


Buraya kadar sorun yok daha sonra 01.03.2015'de bu ürünün teslimi için net bir tarih veremeyeceklerini ama istersem aynı fiyatta başka bir ürün alabileceğimi veya siparişi iptal edebileceğimi belirten bir mail attılar ancak mailde hediye çekinden bahsedilmiyordu. Sonuç bugün itibarı ile hala ürünüm yok ve sürekli bana otomatik olarak şablon metinler içeren mailler gönderiliyor.

Temindar Temindar 93 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Mart 2015

    Sayın Temindar O. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan CRZ-979-43549 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler