31 Ocak 2014 #2268463

Hepsiburada Satın Aldığım Ürün Henüz Elime Ulaşmadı!

25 ocak 2014 tarihinde satın almış olduğum Hoover 710D11/1-S çamaşır makinesi hızlı gönderi olmasına ve firmanın 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapacağına dair bilgilendirmesine rağmen henüz elime ulaşmadı. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana verilen cevap sadece ürünü getirecek olan firma,bu firmanın ürünü daireme kadar getireceği ve en kısa sürede ürünün teslimatının yapılacağı.


Belirtilen nakliye firmasını aradığımda ise telefonlara dahi cevap veren kimse yok. Böyle bir durumda parasını ödediğim ürünün takibini ve bana belirtilen süre içerisinde teslimini sağlamak kimin görevidir. Benim mi firmanın mı? Firmanın ise bu kadar reklamını yapan ve Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi olduğunu iddia eden Hepsiburada.com bu görevini neden yapmıyor.

Altan 47 Okunma

Cevaplar

 • Altan03 Şubat 2014

  şimdi de hepsiburada.com sipariş sayfasına baktığımda ürünümün yurtiçi kargo ile göderileceği ve ürünün merkez depodan daha bugün (03.02.2014 17:10:41'de) yüklendiği bilgisi gösterilmeye başladı..hani hızlı gönderiydi..hani tezel lojistikti..ben siparişi verdikten 10 gün sonra daha yeni yola çıkıyor hızlı gönderiyle satılan ürün..bu arada yurtiçi kargo'nun sayfasında verdikleri kargo takip no ile arama yaptırdığımda herhangi bir kargo bulunamıyor bu da ayrı bir durum zaten..ya şirket yanlış bilgilerle kendini kurtarmaya çalışıyor ya da dalga geçiyor benim gibi müşterilerle..bu online alışveriş sitesinin gözümde hiçbir değeri kalmadı..

 • Altan03 Şubat 2014

  verilen bu cevap standartkılını bile kıpırdatmıyor.. hale gelmiş bir cevap.. bu cevabı müşteri hizmetlerini aradığımda zaten alıyorum.. ben standartlaşmış bir cevap formatı değil çözüm istiyorum.. ürünün siparişini vereli 9 gün oldu ve ben hala ürünün nerede olduğunu bile bilmiyorum..Ürünümün gelmesi için Tezel Lojistik diye bir firmanın keyfinin yetmesini beklemek zorunda bırakılıyorum.. bu problemi çözmek için ise hepsiburada.com kılını bile kıpırdatmıyor..

 • Altan03 Şubat 2014

  şikayetlere verilen cevaplar standart bir formata sokulmuş ve çözümden uzak

 • Hepsiburada Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Altan Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UCV-804-38265 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön