29 Mart 2013 #1714185

Hepsiburada Satılan Ürün Hatalı Değiştirmiyorlar!

Yaklaşık 3 ay önce hepsiburada. com sitesinden 2 adet Dell Masaüstü bilgisayar satın aldım. Teslimatın ardından bilgisayar kurulumu yapıldı ancak bilgisayarın ana kartında hata olduğu tespit edildi. Bilgisayarı aldılar ve ana kart değişimini bekledik. Ardından gelen üründen yine şikayetlerimiz devam etti.


Bu sefer 2. bilgisayarımızda da hatalar başladı: Dün tam 7 sefer bilgisayarlar kendiliğinmden kapandı. Bu sefer hepsiburada. com'u aradık ürün değişimi için. Sonuçta bunlar ayıplı mallardı ancak kendileri bizlerle hiç ilgilenmedi. Dell'i aramamızı söylüyorlar. Ancak biz ürünü hepsiburadadan aldık ve artık değişimini istiyoruz. 3 aydır işlerimizi yapamıyoruz. Şikayetçiyiz.

Gökçe 53 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe04 Nisan 2013

    Ocak ayında Hepsiburada aracılığı ile almış olduğumuz Dell bilgisayarlarda 1 ay içinde sorun yaşanmaya başladı.DELL hatalı olduğu için ilk önce harddiski değiştirdi. Ardından sorunlar devam edince anakartı değiştirdi; tabi problem çözülmedi, geri almamak için anakart bir daha değişti. Dell Türkiyede muhatabı olmayan bir firma. Bu şekilde bir problem olduğunda yüz yüze görüşebileceğiniz bir ofis bile yok sadece Yunanistandan Türkiyeye cevap veren bir call center var.Habire parça değiştiriyorsunuz. Hepsiburada topu Delle atıyor Dell zaten burada değil. Ürünü satın aldığım Hepsiburadanın ve Dell'in bu şekildeki davranışından şikayetçiyiz. Değişim için daha kaç kere parça değiştirmemiz gerekiyor?

  • Gökçe30 Mart 2013

    merhaba şikayetime çözüm falan bulunmadı!!! bir bilgisyar için 3 kere servis gelip 1 kere hard disk 2 kere de anakart değişirse ben buna ayıplı mal satmak derim. soruyorum siz ne dersiniz???? hepsiburda ve dell mallarından memnun ve çözüm bulduk diyor bu nasıl çözüm? benim kaybettiğim zaman ve saatler süren telefon konuşmalarına ne olacak? yapılamayan işler? çözülen hiçbirşey yok, gayet şikayetçiyim...

  • Hepsiburada Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Gökçe Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön