01 Mayıs 2013 #1773493

Hepsiburada Samsung Galaxy S4'ü Göndermediler!

26 Nisan 2013 Cuma günü saat 10:05'de Hepsiburada'dan ücretini ödeyip Samsung Galaxy S4'ün ön siparişini verdim. Siparişi verirken stoklarında 27 Nisan Cumartesi günü olacağı yazıyordu. Kendilerini aradım, mesaj yazdım ve bana defalarca en geç 30 Nisan 2013 Salı gününe kadar kargolanacağını yazdılar ve söylediler. Fakat ürünüm kargolanmadı.


Kendilerini her gün defalarca aradım, mesaj yazdım, sosyal medyadan yazdım ama yine değişen birşey olmadı. Beni çok kötü mağdur ettiler. Kendileri resmen beni mağdur ettiler. Şuan sistemlerinde benim için 100'e yakın kayıt var ama firma çok ama çok ilgisiz. Bana asılsız söylemde bulunmasalardı, ben sipariş vermezdim. Lütfen artık kargolanmasını istiyorum.

Ercan 802 Okunma

Cevaplar

  • Ercan02 Mayıs 2013

    26 Nisan 2013 Cuma günü saat 10:05'de Hepsiburada'dan ücretini ödeyip Samsung Galaxy S4'ün ön siparişini verdim. Siparişi verirken stoklarında 27 Nisan Cumartesi günü olacağı yazıyordu. Kendilerini aradım, mesaj yazdım ve bana defalarca en geç 30 Nisan 2013 Salı gününe kadar kargolanacağını yazdılar ve söylediler. Fakat ürünüm kargolanmadı. Kendilerini her gün defalarca aradım, mesaj yazdım, sosyal medyadan yazdım ama yine değişen birşey olmadı. Beni çok kötü mağdur ettiler. Kendileri resmen beni mağdur ettiler. Şuan sistemlerinde benim için 100'e yakın kayıt var ama firma çok ama çok ilgisiz. Bana asılsız söylemde bulunmasalardı, ben sipariş vermezdim. Lütfen bugün kargolanmasını istiyorum.

  • Ercan02 Mayıs 2013

    SikayetVar.com mesajımı dün size ilettikten 1 saat sonra Samsung Galaxy S4 siparişim teslimata hazır olmuş. Ama dün 13:00'dan bu yana teslimata hazır olarak gözüküyor. Bugün kesin kargoya verilecektir umarım?

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Ercan G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön