17 Kasım 2016
Yorum Yap
#6967854

Hepsiburada Samsung Galaxy C7 Kusurlu Çıktı Kabul Etmiyor

11.11.2016 tarihinde sitenizden Samsung Galaxy C7 sipariş ettim. 14.11.2016 tarihinde elime ulaştı. Telefonu açıp kurulumu yaparken Türkçe dilinin olmadığını gördüm. Ayrıca tüm telefonlarda bulunması gereken bir uygulama olan PlayStore dahi yoktu. Cihaz genel anlamda sıkıntılı görünüyordu. Ertesi gün iade için kargoya gönderdim. Az önce iade talebim reddedildi. Sebep olaraksa cihazı açtığım için reddedilmiş. Bana bu çok mantıksız geldi. Cihazı açmadan arızalı olduğunu nereden anlayabilirim ki değil mi?


Siz Hepsiburada olarak müşterilerinize böyle mi hizmet veriyorsunuz? İnsanlar sitenizden aldığı ürün karşılığında para veriyorlar. Ama siz müşterinize değer verip gönderdiğiniz ürünün ayıplı olup olmadığını bile kontrol etmeden gönderiyorsunuz. Sizin güvenilirlik anlayışınız bu mudur? Lütfen en kısa sürede iade talebimi gerçekleştirmenizi istiyorum. İnsanları mağdur ediyorsunuz.

Muhammet Muhammet 654 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Kasım 2016

    Sayın Muhammet Mustafa Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CMZ-988-26777 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler