04 Şubat 2014 #2274965

Hepsiburada Rahatsız Eden Mailler!

Hepsiburada.com adresinden mail adresime o kadar sık tanıtım maili gönderiliyor ki bıktım usandım. Sitenin irtibat numarası olan 0850 2524**** numarayı tam 5 sefer aradım karşıma çıkan temsilciye ısrarla hiç bir şekilde mesaj almak istemediğimi belirttiğim halde neredeyse telefonumu kapatır kapatmaz aynı sıklıkla mesaj göndermeye devam ediyorlar.


Kendim de üyelik giriş bölümünden mesaj almak istemiyorum ayarlarını yaptığım halde hala ve aynı sıklıkla mesaj almaya devam ediyorum. Ne olur buna bir dur deyin. Artık gına geldi.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Mehmet B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FZR-316-79868 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön