06 Eylül 2013 #1996626

Hepsiburada Pepee Futbol Seti Kusurlu Geldi!

Siparişim olan Pepee futbol setinin üstündeki Pepee resmi yırtık halde yolladılar. Yani ürün taşınırken falan olacak bir şey değil bu, ürünümü paketleyen çalışanları resmen dalga geçmiş.
görülmeyecek gibi falan değil, ürünün tam ortasındaki Pepee resmi yırtık. Adam almış ürünü bakmış yırtık,aman demiş zaten parasını verdi bir saf, göndereyim gitsin demiş. Nasıl olsa geri iade ile kimse uğraşmaz.


Biz size güvenerek alın terimizle kazandığımız paralarla çocuğumuz mutlu olsun diye buralardan alışveriş yapıyoruz ama sizin bize bakış açınız ortada. Şimdi iade edin diye klasik cevap verirler bir de. Siz önce bu tür çalışanlardan arının bence.

Burhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Burhan14 Eylül 2013

    hep aynı standart cevap..bence önce çalışanlarınızın duyarlılığını gözden geçirin..bu benim ikinci kez başıma geliyo.üçüncü kezde olursa bir daha hepsiburadayı kullanmayacağım...

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Burhan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön