18 Şubat 2013 #1637367

Hepsiburada Parayı Aldıktan Sonra İlgilenmiyor!

Hepsiburada. com' dan spor aletleri aldım. Satıcı sözleşmesinde ürün teslim edilinceye kadar tek sorumlunun hepsiburada. com olduğu belirtiliyor. Bu sitenin ürünü gönderdiği kargo şirketi ise ürünü adresime değil hiç tanımadığım birine -13 km uzaklıkta bir yere- bırakacağını söylüyor kabul etmeyince de daha uzak bir yere il merkezine -40 km mesafede- götürüyor.


Bu noktada mesuliyet hepsiburada. com' a aitken çağrı merkezi geri dönüş yapacağız diyor fakat ilgilenmiyorlar. Kargo şirketi de aynı şekilde oyalıyor. Yani problem satıcı firma ve kargo şirketi arasında olmasına rağmen mağdur edilen benim. Çünkü parayı aldılar artık gerisi mühim değil. Çok pişmanım, bir daha mı; asla!

Ali 35 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Nisan 2013

    Bir ayı bile geçti ne arayan var ne soran. Peki problemim çözüldü mü? -Evet. Ama bu firmayla hiç ilgisi yok çözümün. Tamamen kendi çabalarımla sonuç aldım. Sipariş verdikten yaklaşık 20 gün sonra ürünü güç bela, yalvar yakar, araya araya, dilene dilene zor teslim alabildim.

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Ali Rıza Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön