02 Mayıs 2013 #1775156

Hepsiburada Paramı İade Etmiyor!

Hepsiburada.com' u buradan aynı problemden kaynaklı 3. şikayetim. Bir işlemini zar zor 1 ay içinde tamamlıyorlar daha sonra yeni bir problem çıkıyor. İade ettiğim ürün 30 gün kargoda bekletilip sonra teslim alınıyor ve şimdi 6 gün geçmesine rağmen iade işlemlerini yapmadılar ve hala paramı iade etmiyorlar. Defalarca irtibata geçmeme rağmen sürekli oyalanıyorum.


Zaten ne kendilerine ne de tedarikçi firmalarına güvenim kalmadı bir de tedarikçi firmadan haber bekliyoruz diyorlar. Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten bir işkence ve ulaştığınızda da problem çözmeden uzak klasik cevaplar. Sipariş verildiği anda parasını aldığınız ama teslim etmediğiniz ürünün parasını neden iade etmiyorsunuz?

Yılmaz 427 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz06 Mayıs 2013

  Az önce ürünün teslim edildiği tedarikçi firmayı aradım. Kontrol ettiler ve Hepsiburada.com Ekibine haber verdiklerini söylediler. Neden hala para iadesi yapmıyorsunuz? Bu oyalama neden?

 • Yılmaz06 Mayıs 2013

  Sabahtandır ulaşmaya çalışıyorum müşteri hizmetlerine.Ne telefona cevap veriyorlar ne de mesajlarıma. Beni çok şaşırttı saygılı Hepsiburada.com ekibi.

 • Yılmaz06 Mayıs 2013

  İade işleminin tamamlanması için 40 gündür bekliyorum. Defalarca irtibata geçmeme rağmen sürekli oyalanıyorum.Bıraktığım mesajlar kapatılıyor. Sorunumu çözmüyorlar. Otomatik olarak gönderilen maillerde hep aynı ibare kullanılmaktadır ve kesinlikle sonuç alınacak bir aksiyon olmamıştır.Sorununuz çözülmüştür mesajını ne zaman göreceğim merakla bekliyorum.

 • Yılmaz06 Mayıs 2013

  Hepsiburada.com'u buradan aynı problemden kaynaklı 4. şikayetim. Ürün tedarikçi firmaya ulaşmış olmasına rağmen 9 gündür geri ödeme yapılmadı. Müşteri hizmetlerine yüzlerce kez mağduriyet anlatıldı ve hiç bir şey yapılmadı. Telefonda dakikalarca bekletiyorlar. Geri dönüş sağlamaktan bile acizler. İade ettiğim ürün 30 gün kargoda bekletilip sonra teslim alınıyor ve şimdi 9 gün geçmesine rağmen iade işlemlerini yapmadılar ve hala paramı iade etmiyorlar. Defalarca irtibata geçmeme rağmen sürekli oyalanıyorum.Bıraktığım mesajlar kapatılıyor. Sorunumu çözmüyorlar. Hep aynı mesajı gönderiyorlar aşağıda göreceğeniz gibi. Sorununuz çözülmüştür mesajını ne zaman göreceğim merakla bekliyorum.

 • Yılmaz02 Mayıs 2013

  Konuyla ilgili detaylı incelemenin sonucu bana gönderilen mesaj şu şekildedir:Değerli Müşterimiz, Kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla Kısa süre dedikleri de herhangi bir zamanı belirtmiyor. Bekle ki çözüm üretsinler ve sana dönsünler. Şimdiye kadar 100 kere aramışımdır onlar bir kere bile aramamıştır.Hep Kandırmaca.

 • Hepsiburada Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Yılmaz D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön