30 Nisan 2013 #1771514

Hepsiburada.com Paramı İade Etmiyor!

16. 03. 2013 tarihinde verdiğim sipariş elime ulaşmayınca 01. 04. 2013 tarihinde iptal için başvurumu yaptım. 1 ay geçmesine rağmen iade işlemlerini yapmadılar ve paramı iade etmiyorlar. defalarca irtibata geçmeme rağmen sürekli oyalanıyorum.


Sipariş verildiği anda parasını aldığınız ama teslim etmediğiniz ürünün parasını neden iade etmiyorsunuz? Tedarikçi firmadan haber bekliyoruz masalını tekrar anlatmanıza gerek yok. başka bir şey söyleyin. Tekrar edeyim. Ürün elime hiç geçmedi. Tedarikçi firma ürünü bana teslim etmedi. Kargo tutanaklarına bakarsanız bunu görürsünüz..Cevabınızı merakla bekliyorum.

Orhan 27 Okunma

Cevaplar

  • Orhan30 Nisan 2013

    gelen e-postada firmaya durumun bildirildiği ve cevap beklendiği yazıyor.bundan önceki saymadığım ama onlarca kez olduğunu bildiğim cevaplarla aynı..sınıfta kaldınız !!! anlamadığınız için tekrar yazıyorum:sipariş ettiğim ürün elime geçmedi.(kargo kayıtlarına bakın.) elime geçmeyen ürünün parasını neden ödemeye devam ediyorum..paramı verin...hakkımı helal etmiyorum..sorumluların hepsine beddua ediyorum..

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Orhan D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön