19 Şubat 2013 #1641672

Hepsiburada Paramı İade Etmiyor!

05.02.2013 tarihinde 69158410 sipariş numarasıyla 14 şubat için satın aldığım ürün bir türlü elime geçmedi ve ben bu siparişimin iptali için defalarca müşteri hizmetlerini aradım söyledim, kendi siteleri üzerinden defalarca mesaj attım ama benim elime ulaşan klasik cevaplar oldu, tedarikçi firmayla irtibata geçilip size dönüş yapılacaktır vs.


Ben bundan önce defalarca alışveriş yapmış bir insanım, hiç iade ve garanti durumunda olan bir ürünüm olmadı, iyi ki olmamış. Hepsiburada.com'u bu siparişimde iyi öğrendim. "ürününü satana kadar" sıfatını hakkıyla taşıyacak bir firma artık benim için. Paramın en kısa sürede iadesini istiyorum ve bana mesajla değil telefonla cevap verilmesini istiyorum!

Barış 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Barış B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Barış21 Şubat 2013

    Yukarıda şikayetime vermiş olduğunuz cevapla nasıl bir ciddiyetsiz firma olduğunuzu gösterdiniz bana.Biraz önce yine müşteri hizmetlerinizi aradım.Yine aynı cevapları verdiniz.Artık bıktım aramaktan, mesaj atmaktan, yasal yollardan çözüp tüm mağdur ettiğiniz insanlara yol göstereceğim buradan !

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Barış B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön