31 Mayıs 2013
#1827353

Hepsiburada Paramı Geri Vermiyor!

61088229 siparişlerimden Jeu de Bebe Dekoratif Boy Cetveli - Ağaç ürünü geldiğinde kutu içinden hasarlı ürün çıktı ürün değişimi için 03. 04. 2013 tarihinde 20417037 bildirim nolu gönderim ellerine ellerine geçti ve bana para iadesi yapıldığı mesajı çekildi ancak 2 aydır ödeme yapılmadı.


Hepsiburada ile irtibata geçtiğimde bana bankanızla görüşün şeklinde mesajı sürekli çekiyorlar onlara bankamdan bilgilendirildim böyle bir ödeme yok dememe rağmen bana bankanızla görüşün deniyor.


Madem parayı bankaya yatırdınız dekontu gönderin diyorum onuda göndermiyorlar. Hepsiburada.com'un paramın üstüne yattığını düşünmeye başladım. Sorunum bugün itibari ile hala çözülmüş değil.

Abdurrahman Abdurrahman 35 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdurrahman12 Haziran 2013

    şikayetime cevap değil paramın iadesini istiyorum hala ödenmemiş

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sayın Abdurrahman E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sayın Abdurrahman E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları