14 Eylül 2013 #2011623

Hepsiburada.com Paramı Alıp Eksik Ürün Gönderdiler!

Böyle şey görmedim ben arkadaş, harici harddisk ve oyun konsolu sipariş ettim. Ürün geldi, kapıda ödemeyle aldım. İşlerim yoğundu 3-5 saat sonra bir açtım birde ne göreyim harici harddisk kutuda yok, kolide iki ürüne de ait fatura var ama ürün yok.


Kaç kez mesaj attım ama cevap veren yok, eksik ürün formu doldurduk iki kez ama talebiniz reddedildi uyarısı aldım, yalan mı söylüyorum kardeşim, cebimden para çıktı ortada harddisk yok, gönderdiyseniz nerede benim ürünüm?


Zaten o koliye oyun konsolu ancak sığmış, harici harddiak kesinlikle sığmaz, para gitti harddisk yok. Para kolay mı kazanılıyor? Ama bu ilgisizliğin bedelini tüketici hakları mahkemesinde görüşeceğiz. Hakkımı helal etmiyorum.

Kurtuluş 67 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Eylül 2013

    Merhaba Kurtuluş T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Kurtuluş T. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön