10 Eylül 2013 #2004114

Hepsiburada Para İadesi Yapmıyor!

31 Ağustos 2013 Cumartesi günü Hepsiburada.com 'dan vermiş olduğum siparişi banka havalesi ile ödedim. Ödeme den sonra fark ettim ki 60 kuruş civarında eksik ödemişim. Kendilerini durumu izah ettiğimde şuan mesai saati dışındayız hafta içi arayın dendi.


Sonra kısa süre içerisinde siparişin onaylandığını gördüm. Daha sonrasında fatura adresime baktığımda eski evin adresi olduğunu gördüm ve siparişi iptal etmek zorunda kaldım. (iptal etmeden adres değişmiyor) İptal ettikten sonra bana ödediğim tutarı kupon olarak vermesi gerekirken vermedi.


Defalarca telefonla aramama rağmen sürekli çağrı kaydı açıldı ve her açılan çağrı kaydına 1 gün sonra cevap geldi. Sürekli geçiştirme laflar kullanıldı. Mağdurum.

Serhat 149 Okunma

Cevaplar

 • Serhat11 Eylül 2013

  hala çözüm üretilmedi

 • Serhat11 Eylül 2013

  Merhaba, Ödeme elime ulaşmadı. Dekontta benim haftalar önce değiştirdiğim IBAN NO'ya attığınız gözüküyor. 1 Hafta önce ben o IBAN numarasını değiştim ve az önce teyit için girdim siteye, hesabımda yeni IBAN NO kayıtlı. Siz eski hesabıma atmışsınız ve o hesaba erişimim söz konusu değil. Bu benim değil sizin sorununuz. Ödemenin benim 1 hafta önce güncellediğim ve şuan güncel durumda olan IBAN NO'ya atılmasını arz ederim. Burdaki yanlışlık sizden kaynaklı. Sisteminiz 1 hafta önceki değişikliği görmüyorsa bu sizin sorununuzdur.

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Serhat E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Serhat10 Eylül 2013

  beklemedeyim

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Serhat E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön