17 Mayıs 2013 #1802827

Hepsiburada Para İadesi Yapmadı!

A4 Tech G3-280A 2. 4 GHz Kablosuz V-Track Usb Mouse 2 adet ürün aldım. Ürünün bir tanesinden memnun kalmadığım için 2. ürünü hiç açmadan iadesini yaparak, ürün bedeli kadar hediye çeki oluşturulmasını istedim.


22 Nisan'da ödemesini yaptım. 30 Nisanda incelenerek yüklemenin yapılacağı bilgisi verildi. 7 Mayıs tarihinde hediye çeki tanımlanmazsa bizimle iletişime geçin mesajı geldi. 7 mayıstan beri her gün 20 liralık ürün için mesaj atıyorum. Eğer paramı iade etmeyeceklerse, ürünü aynen geri göndersinler.

Emine 31 Okunma

Cevaplar

 • Emine20 Mayıs 2013

  ürünle ilgili 1802827 nolu şikayetim sonuçlandı şeklinde mesaj gelmiştir. Ancak para iadesi 1. 45 lira olarak yapıldı. Param geri verilmiyor. Lütfen ürünü tekrar göndersinler. a 4tec ech G3-280A 2. 4 GHz Kablosuz V-Track Usb Mouse 2 adet ürün aldım. Ürünün bir tanesinden memnun kalmadığım için 2. ürünü hiç açmadan iadesini yaparak, ürün bedeli kadar hediye çeki oluşturulmasını istedim. 22 Nisan'da ödemesini yaptım. 30 Nisanda incelenerek yüklemenin yapılacağı bilgisi verildi. 7 Mayıs tarihinde hediye çeki tanımlanmazsa bizimle iletişime geçin mesajı geldi. 7 mayıstan beri her gün 20 liralık ürün için mesaj atıyorum. Eğer paramı iade etmeyeceklerse, ürünü aynen geri göndersinler.

 • Emine17 Mayıs 2013

  Ürün bedeli kadar hediye çeki yine yaratılmadı. Ben ürün zaten hediye çeki kullanarak aldım. Üstüne fark ödedim. Fark kadar para iadesi yapıyorsunuz. Oysaki ben ürün bedeli kadar çek istiyorum. Bu işlemi tamamlayamıyorsanız lütfen ürünü iade edin.

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Emine T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Emine T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön