02 Nisan 2013 #1719031

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmıyor!

27. 12. 2012 tarihinde şirketimiz için almış olduğumuz ürünü bize ulaştığı aynı gün içerisinde ürünün bize uygun olmadığı gerekçesiyle geri iade ettik. Üzerinden bukadar zaman geçmesine rağmen halen para iadesi alamamış bulunmaktayız ve ne yazık ki firmanızın müşteri temsilcileriyle defalarca konuşmuş olmama rağmen hiç bir yardımda bulunamadılar.


Oradaki arkadaşların ne iş yaptıklarını çok merak etmekteyim. Firma adına alınmış bir ürün olduğu için buradaki yöneticilerimizle bu iş yapamama durumunuz yüzünden sıkıntı yaşamaktayız. Kaldıki bunca zaman ürününüzü size iade etmiş olmamıza rağmen paramızı bünyenizde bu kadar tutabilme hakkına nasıl sahipsiniz ?Acil bir çözüm talep etmekteyiz !

Ece 61 Okunma

Cevaplar

  • Ece08 Nisan 2013

    Bu konula ilgili hiçbir şekilde ilerleme olmamıştır, çözümünüz bulunmamaktadır. Sistmde kayıtlı olan mesajları gönderip duruyorsunuz.Telefonla geri dönüş bekliyoruz bir yetkili tarafından!

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Ece P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön