20 Nisan 2013 #1754173

Hepsiburada.com Para İadesi!

Mart ayının başında hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışverişte aldığım saati siteninde belirttiği 1 haftalık iade süresi içerisinde iade ettim. İade etmek için öncelikle sitede belirtilen iade formunu doldurdum. İade onaylandıktan sonra onay geldi ve bana bir kargo numarası verdiler.


Bu numara ile iademi yaptım. Ürün ellerine ulaştı ancak para iademi yapmadılar. 3 kere müşteri hizmetlerini aradım ama olumlu bir dönüş yapmadılar ve her seferinde sizi bilgilendireceğiz dediler ancak hiçbir dönüş olmadı.

Selin 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Nisan 2013

    Sayın Selin E, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Selin21 Nisan 2013

    1,5 ayı aşkın süredir firmanızdan başka bir cümle duymadım. Bu kadar kurumsal bir firma nasıl böyle birşey yapablir anlamıyorum. İnşallah bu sefer çözüme kavuşur.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Selin E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön