21 Şubat 2013
Yorum Yap
#1645258

Hepsiburada Para İademi Yapmıyorlar!

15 Şubat tarihli şikayetimle ilgili sadece ulaştığına dair bilgi maili dışında firmadan bir açıklama gelmedi. Firmaya yazdığım "Para iadesi henüz yapılmadı" başlıklı soruma yıldırım hızıyla 'ödemeniz 28/12/2012 tarihinde yapılmıştır' şeklinde cevap vermişlerdi. Ben buna karşılık açıklayıcı bir mail gönderdim cevapsız kaldı.


Hala sorunum çözülmedi. Konu ile ilgili kayıtları ben sitelerindeki kişisel sayfamdan görüyorum. Bu kayıtlar kendilerinde yok mu? Bu konuyu neden anlamakta bu kadar zorlandılar bilmiyorum. Sanki 32 bilinmeyenli denklemle uğraşıyorlar. Allah'tan niza konusu bedel düşük, yoksa çatla öl!

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Şubat 2013

    Şikayetvar. com aracılığıyla gönderdiğim son şikayete firman sipariş numarasını belirttiğim takdirde gerekli işlemin yapılacağı şeklinde cevap yazdı. Firmaya aynı konu ile ilgili tam 7 kez soru sordum, hepsinde de soruma konu olan şikayet numaram görülüyordu. bir de şikayetvar. com aracılığıyla yaptığım ilk şikayette de sipariş numarası vardı. ona verdikleri cevapta konuyu inceyeceklerini söylemişlerdi, bir hafta geçti daha inceleyemediler. Bütün bunlar üst üste gelince inandırıcılıkları da olmuyor. yine de kendilerine dün itibariyle sipariş nosunu bir daha gönderdim bir de buraya yazıyorum: Sipariş numaram:54111049. gerçi onlar şimdi konuyu da unutmuştur ama neyse. sorunumu çözsünler artık!

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Şubat 2013

    Merhaba Mehmet O. Şikayetvar.com üzerindeki bilgilerinizden üyelik sayfanıza ulaşılamamıştır. Sipariş numaranızı doğru şekilde tarafımıza bildirmeniz durumunda gerekli işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler