09 Mayıs 2013 #1786793

Hepsiburada Para İademi Yapmıyor!

17.03.2013 tarihinde ödemesini yaptığım 32" led tv ,20.03 te mail ile,ürünün olmadığını ve 26.03 te stokta olup gönderileceği bildirildi.26.03 te ise tv nin temin edilemediğini ve istersem iptal veya başka bir ürün isteyebileceğim bildirildi.27.03 te başka bir ürün talep ettim ve kabul edildi.


29.03 tarihinde ise satın aldığım ürünü gönderdiler.ürün arızalı çıktı ve akşam değişim talebinde sabah işe iade talebinde bulundum. Değişim talebi kabul edildi. İade etmek istediğimi belirttim. Faturada iade bölümünü yazdım ürün gitti ve 15.04 te bana geri geldi.Tekrar iade için gönderdim.07.05 te geri geldi kargodan teslim almadım.2 taksiti bankaya yatırdım 3. taksit geliyor hb ise paramı geri ödemiyor.

Yusuf 47 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf15 Mayıs 2013

  uzun uğraşlardan sonra ürün iadesini kabul ettiler ve hesabıma ürün bedeli miktarı kadar çek tanımlandı. sorunum çözüldü, şikyetvar.com a teşekkür ediyorum.

 • Yusuf12 Mayıs 2013

  sorunuma hala bir çözüm yok. bu şikayete cevap olarak gelen, arızalı ürünü gönderinden başka hiçbirşey yapmadılar. hepsiburada.com'um ilgi ile alakası olmayan ilgisiz birimleri ile gerek metin mesajı olarak gerek telefonla yapılan tüm görüşmelerimden sıfır sonuç elde ettim. telefonla yaptığım görüşmelerde, genel merkezle yada ilgili birimle görüşüldüğü, konu ile ilgili tarafıma ulaşılacağını söyleyen müşteri hizmetleri bir kez bile tarafıma bir dönüş yapmamıştır. aradığımda yada mesajlarımda iki aydır yaşadıklarımı baştan anlatmaktan sıkıldım artık.karşımdaki kişiye konuyu anlatmak için 15 dakika konuşmam gerekiyor.inanın bu büyük bir efor sarf ettiriyor. hepsiburada.com'um buradaki amacı genele bakıldığında ortaya çıkıyor. hepsiburada.com iade için aldığı ürünleri sanki yanlışlıkla olmuş gibi müşterilerine tekrar tekrar kargoluyor. müşterinin süreçten sıkılıp ürünü kabul etmesini amaçlıyor. bu kurumsal ilgisizlikten dolayıda birçok kişinin ürünü geri göndermek için uğraşmadığı ortaya çıkıyor.buradaki yüzlerce şikayetin altındaki standart cevapların sorunlara asla çözüm sağladığını düşünmüyorum.okuduğum bütün mesajlar cevaplandı şeklindedir. site üzerinde sorunu çözülen hiçbir şikayetçiye rastlamadım!!!

 • Yusuf09 Mayıs 2013

  müşteri hizmetleri bölümünden , arızalı olan ürünü form doldurarak geri göndermemi isteyen bir mesaj aldım. ortada arızalı bir ürün yok , iade için ilk göndermemde değişimi yapıldı. ikinci kez iade için gönderdim ve 17.04.2013 tarihinde ilgili biriminiz teslim aldı. yanlışlıkla bana tekrar gönderilen ürünü 07.05.2013 tarihinde kargodan teslim almadım.ürün şubede hepsiburadanın talimatı için bekletiliyor.iade ettiğim ürünü bir kez teslim aldım ama ikinci kez teslim alma mecburiyetim olduğunu sanmıyorum. sonuç itibari ile bu kadar şikayet üzerine bile hala konuya vakıf değiller. benden arızalı ürünü form doldurup onayını bekleyerek göndermemi istiyorlar.ortada ne ürün var nede arıza.talebim para iadesidir. ürün sizin elinizde gereki formları doldurup ,tarafıma para iadesini yaparsanız memnun olurum. saygılarımla....

 • Yusuf09 Mayıs 2013

  talebim doğrultusunda sonuçlandırılması cümlesine anlam veremedim. sorunumun çözüme ulaşması ve sonuçlanması için bu kanalları kullanıyoruz. ayrı olarak sorunun çözülmesi için talepte mi bulunmamız gerekiyor? 50 günü aşkın süredir defalarca teleplerde bulundum.çözüm için konuya vakıf bir tavır bile tarafınızdan gösterilmemiştir. aynı yukarıda vermiş olduğunuz, anlamsız kurumsal ifadelerle vakit geçirmekten başka bir çaba sarf etmiyorsunuz. tarafınıza çözüm talep ediyorum , kargoda bekleyen ürünü geri iade almanızı ve kısa sürede para gönderim işlemlerini gerçekleştirmenizi bekliyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Yusuf Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön