15 Şubat 2013 #1634336

Hepsiburada Para İademi Yapmıyor!

61179020 sipariş no 13. 01. 2013 tarihinde hepsiburada. com üzerinden koşu bandı siparişi vermiştim. yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen ürün gelmeyince firmayı arayıp siparişimi iptal ettiğimi bildirdim. Fakat 4 gün sonra ürün geldi, ben de kargodan teslim almayıp geri gönderdim. Para iadesiyle ilgili def'aten mesaj yazmama ve aramama rağmen hala tedarikçi firmadan cevap beklediklerini öne sürüyorlar, oysa kargo geri döneli 2 hafta oldu. Para iadesine gelince şirketin bu kadar duyarsız oluşu, kurumsal yapısı oturmuş büyük şirket! Profiline hiç yakışmıyor.

Abdullah 52 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah05 Mart 2013

  Kendi gayretlerimle tedarikçi firmaya ulaştım, birkaç görüşme sonrası depolarına ve daha sonra muhasebe birimine bağlandım, hepsiburada ya ürünün iadesiyle ilgili bilgi maili atmalarını sağladım. Neticede bu durumdan iki gün sonra para iadesi yapıldı. (Bu ayrıntıları neden yazıyorum? ilgili firmanın yapması gereken ve bir telefonla alabileceği bilgiyi dışarıdan birisi olarak mesai harcayarak yaptığımı ve bunun neticesinde sonuca ulaşabildiğimi belirtmek isterim)

 • Hepsiburada Temsilcisi04 Mart 2013

  Sayın Abdullah Y, Sorununuz 04.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Abdullah18 Şubat 2013

  Gönderilen mesaj standart kalıp, az önce telefonla da görüştüm hiçbir işlem yapılmamış. İade konusuna gelince çok duyarsızlar. Siz siz olun hepsiburada.com dan alışveriş yapmadan önce kırk defa düşünün, kırkbirincide hala eminseniz alabilirsiniz.

 • Hepsiburada Temsilcisi15 Şubat 2013

  Sayın Abdullah Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön