12 Nisan 2013 #1738411

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

Defalarca çağrı merkezi talebi bırakmama rağmen, kargo firması tarafından kaybolduğu ve D-Marketten yeniden talep ediniz denmesine rağmen 3 ay oldu hala paramı iade etmediler!


Her seferinde aynı standart mesajı "size en kısa sürede bilgi verilecektir" denip hiç bir bilgilendirme yapılmadan konular kapatılıyor! Aldığım Son olarak bugün 2 kez bir yetkiliye ulaşmaya çalıştıysam da başaramadım, size geri döneceğiz deyip aramadılar!


Yarın bu sorun çözülmezse sizi dava edeceğim! Gönderdiğiniz ürünlerin kargoda kaybolduğu sabittir ve siz bu süreçte hiç bir şekilde bana yardımcı olmadınız, 3 aydır mağdur durumdayım ama artık yeter, illa ki mahkemeye vermek gerekiyorsa veririz!

Ahmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet11 Kasım 2013

    Hepsiburada'yı defalarca aramama en az 10 kere müşteri ilişkilerine mesaj göndermeme ragmen her seferinde inceleniyor deyip hiç bir şey yapmadılar! Kesinlikle bir daha alışveriş yapmam

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Ahmet Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön