19 Mart 2013 #1692470

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

02. 03. 2013 tarihinde sipariş ettiğim. Motorola atrix telefonu 04. 03. 2013 :16. 30 da teslim aldım. ürün arızalı/kusurlu çıktı konuşma esnasında ahizeden ses gelmiyordu. Hepsi burada ile irtibata geçtim. Ürünü kusurlu olduğu için iade edeceğimi bildirdim form doldurmamı istediler formu doldurdum ve neticede aynı gün belirttirleri kargo şirket ile ürünü kutusu ile iade ettim. Satış sözleşmesinde 10 içerisinde paranın iade edileceği belirtilmesine rağmen bu güne kadar yaptığım tüm konuşma ve yazışmalara rağmen ürünün serviste olduğu bahanesi ile iade işlemini yapmadılar. ben ürünü arıza için göndermedim kusurlu olduğu için iade istedim. Müşteri temsilcisinin aynı cevabından bıktım.

Vedat 75 Okunma

Cevaplar

  • Vedat19 Mart 2013

    www.sikayetvar.com yöneticilerine teşekkür ederim. Hala benim sorunumu çözmediler. Benim onayladığım Satış Sözleşmesinde ve Tüketici Koruma Kanunundan doğan haklarımı Kullanmak istiyorum. Yaptığım sözleşmede bana ürün bedelinin 10 içinde iade edileceğini taahhüt ediyorlar. Bugün 18.gün büyük bir şirkete bu yakışıyormu belirttiğim gibi ben ürünü servis göndermedim. servis tarafı hepsiburadayı ilgilendirir tedbirlerini ona göre alsınlar beni mağdur etmeye hakları varmı. ben tüm yükümlülüklerimi yerine getirdim.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Vedat B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve en kısa süre içerisinde talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön