19 Ekim 2016 #6724879

Hepsiburada.com Para İadem Yapılmadı Ve Ret Cevabını Alamadım!

16/09/2016'da Hepsiburada.com firmasından Kinetix 1287486 vitro erkek spor ayakkabı sipariş ettim. Sistemde 42 numara ayakkabı yazdım fakat sistem ya da ben gayriihtiyari 40 numara siparişinde bulunmuşum. Kargo firması ürünü bana teslim ettiği anda faturada 40 numara yazdığını fark ettim ve kargonun paketini açmadan geri iadesini satıcı firmaya yaptım. Bu konuda para iadenin ret edildiğini, fakat ret sebebi ile ilgili bana herhangi bir şey belirtilmedi.


Müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmelerde para iade yapılacak gibi müşteriye değer vermeyip sadece zamana oynamaları ve paranın 48 saatte hesabınıza yatacak gibi güvensizlik yaratan konuşmalardan dolayı hem Hepsiburada.com hem de şirketin bünyesinde çalışan benimle görüşmeye yapan müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.
Sizin tarafınızdan benim adıma gerekli şikayetlerin yapılmasını arz ederim.

Fikret 92 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Fikret Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PAA-594-70730 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön