26 Nisan 2013 #1764448

Hepsiburada Para İadem Yapılmadı!

Hepsiburada.com dan 18.04.2013 tarihinde bir gözlük ve bir saat almak için sipariş verdim. Fakat aldığım saat ve gözlük içime sinmediği için önce saati sonra da gözlüğü iade ettim. Saatin parasının kartıma iade edildiğine dair mesaj geldi fakat gözlük ve kargo parasının yatırıldığına dair hiçbir bilgi gelmedi.


Paranın iade edildiğini şuradan anladım,kartımla alışveriş yapamıyorum limiti dolduğu için. Normalde o para iadesiyle birlikte 100 liralık bir alışveriş hakkım kalıyor kredi kartında.Bunun üzerine mesaj attım geri dönülmedi. Çağrı merkezlerini aradım 48 saat içinde döneceğiz denildi dönülmedi.

Veli 11 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Veli Can Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön