13 Nisan 2013 #1741572

Hepsiburada Oto Aksesuar Siparişlerinde Sorun Yaşadım!

Üç farklı siparişimdeki toplam 5 üründe sorun yaşadım.


-Ön cam güneşlikte iki adet olması gereken vantuz bir adet çıktı.
-Arka cam güneşlikte 5 adet olması geren vantuzların hiç birisi yoktu.
-8 adet yedek uca sahip diye alınan maket bıçağının sadece ucunda bir adet var.
-Araç CD çalarının lensini temizlemek için aldığım fırçalı CD' yi araç teybim okumuyor; iki farklı bilgisayarda denedim, sadece birisi okuyabildi o da kesik kesik. Not:araç teybim çalışır ve CD MP3 okuyabilir durumda.
- Aldığım çizik kapatıcı ürünün yanında verilen çizik giderici kalemin ucu yok. Ön kapağı açtığımda bir adet insan kılı buldum içinde. Başvurularıma da site tarafından olumlu olumsuz cevap verilmedi.

Celal 74 Okunma

Cevaplar

  • Celal01 Mayıs 2013

    Hala HB'den bir yanıt gelmedi. Ben burada iade vs. talep etmiyorum. Sadece daha sonra yapacağım işlemlerde tam garanti ve güvenlik sözü istiyorum.

  • Celal23 Nisan 2013

    Aradan geçen 10 günde herhangi bir şekilde benimle iletişime geçilmedi. Sadece bir kaç tane olan iade taleplerimden ikisi reddedildi.

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Celal K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön