13 Şubat 2014 #2292875

Hepsiburada Orjinal Olmayan Laptop Sattılar

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Fujitsu Laptop kullandıktan 6 ay sonra aşırı derece yavaşlamıştır. Ürünü Fujitsu servisine gönderdim. Servis ürünün içerisinde orjinalinde 320 gb harddisk olması gerekirken 160 gb harddisk çıkmıştır demiştir.


Garanti dışı değiştirebileceklerini bildirdiler. Ürün servis dışında kesinlikle içerisi açılmamasına rağmen içinden başka harddisk çıkması ürünün orijinal olmadığını gösterir. 1 aydır Hepsiburada ve Fujitsi arasında kargo gönderip duruyorum. 13.02.2013 tarihinde hiçbirşey yapılmadan tekrar servise gönderin diye ürünü bana geri göndermişlerdir. Bir tüketici olarak iki firma arasında kaldım, Fujitsuda Hepsiburada da birbirlerine yönlendirmektedir. Sorunum çözülmüyor.

Faruk 135 Okunma

Cevaplar

 • Faruk16 Şubat 2014

  Sorunumun çözümüyle ilgili tek bir adım dahi atılmamıştır!!

 • Faruk13 Şubat 2014

  Ayrıca, talebimizin daha hızlı çözüm sürecinin ilerlemesi için yönlendirmiş olduğunuz yere 03.02.2014 tarihinden beri cevap veren yok ve satılmış olan sahte ürünü şuan tekrar bana kargoladı firmanız! Size ait sistem üzerinden bir sonuç almak mümkün değil! Tam 10 defa müşteri hizmetlerinizi aradım tüm müşteri hizmetleri yetkilileriniz bana geri dönüş yapacağını bildirmiştir. tek bir geri dönüş almış değilim! Ve verdiğiniz cevapta bir sonuç içermemekte, tıpkı müşteri hizmetlerinde ki arkadaşlarınızın kayıt oluşturmaları gibi, laf var sonuç yok!

 • Faruk13 Şubat 2014

  Evet kayıt bulunmakta, ancak ürünü 2 defa sizlere göndermeme rağmen, hiçbir bilgi vermeden ürünü direk bana geri gönderdiniz ve, fujitsu servisiyle görüşün dediniz, onlarda hepsiburadayla görüşün diyor, arada biz mağdur oluyoruz. Ben bu ürünü hepsiburada.com üzerinden aldım ve konuda ki muhatabım sizsiniz. Servise gönderdim ve servis raporunu ürüne koyup size gönderdim, bundan sonra servise yine gidecekse ürün, bunun takibini yapmak ürünün ödemesini yapmış olduğum hepsiburadanındır.. Zira bu ayıplı ürünün satışını yapan kurum hepsiburadadır.

 • Hepsiburada Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın Faruk E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YTP-462-18286 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön