10 Eylül 2013 #2004611

Hepsiburada Orijinal Olmayan Ürün Teslimi!

04. 12. 2012 tarihinde Hepsiburada. com'dan bir adet Samsung Galaxy S3 marka telefon aldım. Telefonun şarj aleti ve kablosu siyahtı. İlk zamanlar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. İlerleyen zamanda telefonun şarj olma süresinin ve şarj miktarının sorun çıkartmasını yazılımlardan saydım ama maalesef geçenlerde öğrendim ki orijinal Samsung şarj aletleri beyaz renkte oluyormuş.


Tarafıma gönderilen orijinal olmayan aksamların orijinalleriyle değiştirilmesini talep ettim ama firma kendine yakışanı yaptı ve dönüş yapma zahmetine bile girmedi. Hakkım olan orijinal parçaları istiyorum.

Öxgür 99 Okunma

Cevaplar

 • Öxgür03 Ekim 2013

  Sayın Yetkili ve Okuyucular, Burada oluşturduğum şikayet üzerine tarafıma bir adet sözde orijinal sarj aleti gönderildi. Sözde diyorum çünkü Evo adlı şirketin gönderdiği kablo yine orijinal değil.Kablo siyah ve üzerinde Samsung'la alakalı hiçbir ibare yok. Fişin üzerinde ne bir jelatin ne de bir yapıştırıcı var. Üstelik daha önce kullanıldığına kanıt olarak üzerinde kılcal çizikler mevcut. Tüm bunları geçtim gönderilen şarj aksamlarını telefona taktığımda hiçbir hareketlilik olmadı. Şimdi hepsiburada.com'un hassas yetkililerine sesleniyorum üç kuruşluk bir kablo için daha ne kadar mücadele etmem gerekli? İyi günler.

 • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Öxgür T, Bu süreçte bize gösterdiğiniz anlayış için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Öxgür'nin Teşekkür Mesajı17 Eylül 2013

  İlgili firma bana en kısa sürede bir adet orijinal sarj aleti seti yollayacağını bildirdi. Teşekkürler.

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Öxgür T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön