21 Ocak 2014 #2246395

Hepsiburada Orijinal Olmayan Parfüm Sattılar

12 Aralık 2013 tarihinde Yılbaşı hediyeleri başlığı altında BRUT Madalyonlu parfüm satın aldım ve ödemesini kredi kartıyla yaptım. Yılbaşı hediyesi amacıyla aldığım için parfüm paketini açıp deneme şansım olmadı. Yılbaşı gecesi hediye sahibi parfüm kutusunu açıp denediğinde parfümün orjinal olmadığını fark ettik. Şişesi orijinal olmayan, kokusu 15 bile sürmeyen, yok olan bu parfüm ile ilgili şikayetimizi ertesi gün 2 Ocakta bildirdim.


Ancak 15 gün iade süresi geçtiği için iade alamayacaklarını söylediler. Yılbaşı hediyesini açıp neden denemediğimi(hediyenin kutusunu açamazdım) soran müşteri temsilcisini kınıyor, orijinal ibaresiyle satılan sahte parfümün iade alınmasını talep ediyorum.

Mert 214 Okunma

Cevaplar

  • Mert21 Mart 2014

    Bir daha Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım. Bırakın sorunumu gidermeyi, çözüm üretmeye bile çalışmadılar.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Alp K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XQM-870-96323 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön