27 Mart 2018
Yorum Yap
#10277278

Hepsiburada Önce Ertelenen, Sonra Eksik Yollanan Ve Sonunda İptal Edilen  Sipariş

06.03.2018 tarihinde Hepsiburada.com'dan verdiğim 2 adet kitap -süper hızlı gönderi- başlığı altındaydı. 2 gün sonra özür dileyip teslim tarihini güncelleyip 21 Mart'a çektiler.


Devamında 23 Mart günü bu kitaptan sadece 1 adet yolladılar ve diğer kitabın da iptalini keyfe keder gerçekleştirdiler. Eğitim kurumu işletmemden kaynaklı bu mağdur olan öğrenciler haliyle bugün itibariyle kayıtlarını dahi aldırdılar. Büyük bir sorumsuzluk ve iletişimsizlik örneğidir bu.


Neye dayanarak hangi mantıkla bu işler dönüyor anlamış değilim. Şimdi benim yaşadığım bu mağduriyeti nasıl giderecekler merakla bekliyorum.

Fırat Fırat 196 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili Hepsiburada Müşteri Hizmetleri sisteminde JSL-984-59012 no'lu kayıt bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgiler mevcut kaydınıza eklenmiştir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Sorularınız ve talepleriniz için bize web sitemizde üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden de ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler