03 Eylül 2013 #1990516

Hepsiburada Onaysız Garanti Belgesi!

14 ağustosta S4mini aldım. 20'sinde telefonda arama esnasında karşı tarafı duyamama sorunu oldu. 23'ünde Samsung'a götürdüm değişim için, Hepsiburada.com'un garanti belgesini kaşelemesi gerektiğini ve mail olarak 28'ine kadar Samsung'a iletilmesini söylediler.


25'inde Hepsiburada.com bana garanti belgesini [email protected] com'a mail atın dedi, attım. 26 ve 27'sinde Call Center'a aciliyeti bildirdim. 27'sinde Hepsiburada.com bana bu sefer se*******[email protected] com'a mail atmamı söyledi. Zaman kaybettim, hala garanti belgesini onaylatamadım! Samsung garanti belgesi olmadığı için %99 red verecek, Hepsiburada.com ise satış sonrası 7 gün geçti iade alamayız diyor. 1200 TL bozuk telefon kullanmak için mi verdim. Ürünü değişin yada paramı verin!

Faruk 436 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Faruk Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön