23 Nisan 2013 #1758220

Hepsiburada.com Onaylı Garanti Kartı Göndermiyorlar!

Ürünü 13. 4. 2013 sipariş ettim 16. 4. 2013 elime ulaştı kontrollerim sırasında cihazın video kaydı ile ilgili mikrofonlarından kayıt esnasında cızırtı geldiğini fark ettim. İade ve değişim talebin de bulundum fakat bana değişim talebimi yetkili servise başvurarak yapabileceğim mail yoluyla bildirildi. Yetkili servise başvurdum önce bir yazılım sorunu olabilir dediler ve yazılım güncellediler (Halbuki cihaz sıfır ve yeni gelmişti) ama sorun yine çözülmedi değişim istedim onlar bana Garanti kartının onaylı olması gerektiği belirttiler. Garanti kartı telefonun içinden kapalı kutuda onaysız geliyor. Ben İzmir'de oturuyorum ve Hepsiburadaya gidip onaylatma şansım yok. Hala cevap vermediler.

Tayfun 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Tayfun D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Tayfun23 Nisan 2013

    Hepsi Burada dan 1.700 Tl verip akıllı telefon satın aldım. Cihazın ses kaydında sorun olduğu için servisinden değişim yapılmasını istedim. Bana garanti kartı onaylı olmadığı için değişim yapılamayacağı belirtildi. Garanti kartının onaylanması hepsi burada nın sorumluluğundadır. Neden kaşaelip tarafımıza gönderilmiyor. Ayrıca pek çok kez arayıp defalarca onaylı garanti kartı istememe rağman hala bana onaylı garanti kartı göndermediler. Tüketici kanuna göre garanti kartının onaylanıp müşteriye ürün ile birlikte gönderilmesi gerekiyor. yetkili servislerde garanti kartı onayı olmadan cihaz değişim talebini yerine getirmiyor bu nasıl bir çelişkidir. anlamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön