11 Eylül 2013 #2005746

Hepsiburada.com Ne Ürünü Gönderdi Nede Paramı İade Etti!

02.09.2013 günü aracım için Hepsiburada.com'dan bir adet lastik siparişi verdim. Ürün açıklamasında 2 günde kargoya verileceği yazıyordu. Ben siparişi verdikten sonra hemen sonra ürünümün kargoya verildiği bilgisini gördüm ekranda fakat ürünle ilgili kargo bilgilerine bir türlü ulaşamadım.


Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmelerde ürünün kargoya henüz verilmediğini aradığım günün akşamına verileceğini belirttiler fakat o günde ürün kargoya verilmedi. Bunun üzerine iptal talebinde bulundum.


07.09.2013 günü kargoyu gönderecek firmadan biri arayarak kargoyu yanlış yere gönderdiklerini ve iptal talebini kendisinin siteye bildireceğini belirtti. O süreden beri sitenin paramı iade etmesini bekliyorum.

Nureddin 89 Okunma

Cevaplar

 • Nureddin'in Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

  ortalama 3 hafta gibi bir sürede sorunumu çözebilen hepsiburada.com a organize olamadığı ve hepsiburada.com dan alış veriş yapılmaması gerektiğini öğrettiği için teşekkür ederim.

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Eylül 2013

  Sayın Nureddin T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Nureddin16 Eylül 2013

  16.09.2013 tarihinde firmayı tekrar aradım. para iadesinin henüz gerçekleşmediğini belirttim. firmadan bana gelen cevap ise henüz iptal talebimin olmadığı yönündeydi. hepsiburada.com resmen dalga geçiyor benimle.

 • Nureddin15 Eylül 2013

  15.09.2013 bugün itibari ile hala param iade edilmiş değil. eğer firmadan cevap gelmezse savcılığa başvuracağım.

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Nureddin T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön