16 Nisan 2013 #1744690

Hepsiburada Müşteriyi Pul Kadar Önemsemeyen Kurumsal E-Ticaret Sitesi!

Evlilik hazırlıklarında olduğumdan, müşteri hizmetlerinde dibe vursa da ürün orijinalliği, garanti ve teslimat gibi konularda güven veren hepsiburada'dan her seferinde iğrensem de alışveriş yapmak durumunda kalıyorum.


Sipariş verdiğim makyaj setini Ekim 2013 son kullanma tarihli geldiği için iade edip paramı geri aldım, yeni üretimlisi varsa tekrar sipariş edeceğimi söyledim. Haziran 2012 üretimlisi olduğunu ilettiler (5 yıl kullanım süresi var) bunun üzerine tekrar, hediye çekimle sipariş ettim o da 2008 üretimli geldi.


2 TL'yi iade ettiler, hediye çekini günlerdir iade etmiyorlar. Her gün mail atmama rağmen standart cevaplarla geri dönüyorlar.


Ürünler güvenilir ama hizmet kalitesi vahşet.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

 • Serkan18 Nisan 2013

  Bekleterek, yalvarttırarak, insanda sinir bırakmayarak iade ettikleri hakkım olan hediye çekinin kullanım süresini 5 günle sınırlamışlar. Tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN.

 • Serkan17 Nisan 2013

  Şikayet yazana k müşteri memnuniyeti sağlamak adına en ufak bir hamle yapmayan HB, şikayetimin yayınlanmasının hemen ardından aaşağıdaki maili göndermiştir. "İade alınan üründe kullanılan hediye çekinin bir an önce aktiflenmesi için pazarlama birimi yetkililerimize bilgi verilmiştir. Bu süreçte sizi beklettiğimiz için özür dileriz. Hediye çekiniz tanımlandığında sizi yeniden bilgilendireceğiz." Fakat buna rağmen hala en ufak bir tepki, bir cevap, bir telefon araması kesinlikle alamadım. Herhalde uzağa mekik göndereceğiz ondan bu gecikmeler. İlgisizlik, ilgisizlik, ilgisizlik... Ama hata bizde ki böyle prensip çalışan zihniyete iş yaptırıyoruz. Vaktimiz olsa mağazaya gidip, ürünü birebir görüp pazarlığını yapıp satın almak en iyisi.

 • Serkan16 Nisan 2013

  Merhaba, Bana yapılan bilgilendirmeler aynen burada olduğu gibi detaylı inceleme yapıldığı ve geri dönüş olacağına dair size zaman kazandıran, ucu açık ve standart cevaplar. Kelimesi kelimesine aynı ifadeleri içeren 4 adet mail var elimde. Sipariş sadece numarasıyla hem ürünün hem de ücretin iade edilip edilmediğini rahatlıkla sorgulayabildiğinizi biliyorum, buna rağmen bekletmenizin nedeni nedir, anlayabilmiş değilim. Hayır, madem incelemeleriniz devam ediyor, neden kredi kartımdan yaptığım 2 küsür TL'lik ödemeyi iade ettiniz? Nereden baksanız tutarsızlık. Lütfen kabul edin, süreçleriniz inanılmaz yavaş ve müşteriyi fena halde irite edecek düzeyde ilgisizsiniz.

 • Hepsiburada Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Serkan Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön