22 Ekim 2016 #6755053

Hepsiburada.com Müşteri Memnuniyetsizliği

Kargomun dün teslim edilmesi gerekiyordu eslim edilmedi o da yetmemiş gibi Yurtiçi Kargo arıyor gelin şubeden teslim alın diyor. Hepsiburada.com'u arıyorum sistemimizde sorun mesaj gönderin 48 saat içinde konu ile ilgili geri dönüş yapalım diyor. Kargonuz da artık haftaya teslim edilir diyor. Ya o kadar reklam yapıyorsunuz kargonuz ayağınıza gelsin diye. Ama en ufak bir sorundan baştan savma iş yapıyorsunuz. Bu yaptığınız resmen saçmalık.

Sabri 70 Okunma

Cevaplar

 • Sabri29 Ekim 2016

  Ya Allah aşkına yeter ya; Ya paramız ile bizleri rezil ettiniz tamam anladık.! 8 gündür bi ürünü teslim edemediniz, her defasında aradığımda konu ile ilgileniyoruz, diyorsunuz. Ama ortada bir şey yok. Yurtiçi kargoyu arıyorum Hepsiburada.com tarafından bizlere herhangi bir bildirimin olmadığını söylüyorlar. Resmen dalga geçiyorsunuz. Ya bıktım artık orayı burayı aramaktan.! Para iadesini en kısa sürede gerçekleştirin. Ayrıca herhangi bir kesinti olur ise direk tüketici hakem heyetine başvururum.! Konu ile ilgili tarafıma acil dönüş yapılsın.

 • Sabri25 Ekim 2016

  Ya siz hangi akıl ile hizmet ediyorsunuz.? Tebrik ederim sizleri resmen adamı parası ile rezil ediyorsunuz. Hepsiburada.com un müşteri hizmetleri inşallah sizin kendi şahsi kargolarınız da evlerinize teslim edilmez.?

 • Sabri23 Ekim 2016

  Ya bi de utanmadan '' “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. ” diye yazmışsınız.! Ya şikayetvar üzerinde yazmasam hiç ilgilenmiyorsunuz ki. Yok güncellme var yok sistemsel sorun var yok bilmem ne gibi yalanlarala oyalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.! Umarm Pazartesi günü kargo elime ulaşır.

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Sabri A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IAB-211-27781 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön