06 Eylül 2013 #1997046

Hepsiburada.com Müşteri İsteklerini Karşılamıyor!

İlgili siparişimdeki ürünü daha siparişim işleme alınmamış müşteri hizmetlerine yazıyorum, adres değişikliği istiyorum, tamam deniliyor. Sonradan yanlış adrese gittiğini söylüyorum yönlendirme yapın diye, tamam yönlendirme yapıldı diyorlar. Sonra kargo bakıyorum yanlış adrese dağıtıma çıkmış artık kendim kuryeye telefonla ulaşıyorum kargoyu durduruyorum. Adresime yönlendirme yaptık dedikleri işi kendim kargo ile hallediyorum.


Sonra kargo benim adresteki kargo şubesine geliyor dağıtıma çıkmadan iade gidiyor hepsiburada'ya. Sonra bonus kampanyasından yararlandığım için 507 lira ödediğim siparişimde 8 liranın karta iade edilmemesini istiyorum. Tamam deniliyor 2 gün sonra karta iade ediyorlar.

Çağlar 26 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Çağlar G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön