01 Mayıs 2013 #1773447

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri ve Servis Hezimetleri!

Hepsiburada'dan aldığım SonyEricsson marka telefonum henüz sekiz ayını doldurmadan bozuldu. Uzun uğraşlar sonucu firmaya tamir edilmesi için 10/04/2013 tarihinde yolladım ve bana 23/04/2013 tarihinde tamir edildi diye geri yolladılar. Fakat benim telefonum hala aynı sorundan dolayı çalışmıyor.


Hepsiburadaya ürünümü tekrar sevise yollamaları için arıza başvuru formu doldurdum, hesapta 24 saat içinde onaylanacak denilen form bir türlü onaylanmıyor.


Müşteri hizmetlerini arıyorum cevap verilmiyor, mesaj atıyorum lütfedip cevap veren dahi yok. Bu firmadan bir daha toplu iğne dahi almamaya yemin ettim. Firmanın müşterilerine hiçbir anlamda sahip çıkmayışından, servis hizmetlerinden şikayetçiyim. Bir daha Tövbe.

Ümit 210 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Ümit G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön